Samenstelling badkamermeubel in antraciet mdf met spiegel en wastafel.
Geraffineerde
badkamercompositie met hangende wastafelonderkast in
mat antraciet gelakt MDF, compleet met lades in PVC-gecoate spaanplaat met inzetstuk in
gerookt spiegelglas en wastafel
in
mineraal marmer , een minerale verbinding die elegant aanvoelt, hygiënisch is en geschikt is voor de inrichting van badkamers en openbare ruimtes. De gelcoat-film die het oppervlak van het materiaal bedekt, zorgt voor
een uitstekende weerstand vanuit fysisch en chemisch oogpunt en is bestand tegen droge hitte tot een temperatuur van 160°.
Om deze compositie compleet te maken, werkte de
spiegel , essentieel en modern tegelijk, met een gepolijste rand en verlicht met
leds . Een
elegant en minimalistisch lijnenspel dat een vleugje moderniteit wil geven aan de
badkamer .
Onderhoud en reiniging : voor de wastafel van mineraal marmer wordt aanbevolen om het vuil en de kalkvlekken te reinigen met zeepsop of gewone niet-schurende reinigingsmiddelen die worden gebruikt met een niet-schurende spons of katoenen doek, en zorg ervoor dat het hele oppervlak goed wordt gespoeld.
Technische kenmerken:- Hangvoet cm. L 120x B 46 x H 52
- Spiegel L 100 H 80 cm - 18W 220V 1875LM 4000K
De aangegeven afmetingen kunnen variëren tussen de 1 en 2 cm. NB Mixer en spoelbakdop niet inbegrepen. De muurbevestigingsset is niet inbegrepen. Er kunnen afwijkingen van enkele cm in de afmetingen voorkomen.