Made in Italy

Buitenwandlamp van messing, opaalglas en IP44-bescherming, gemaakt in Italië - Drago

  • Made in Italy
  • Code: DRAGO
€ 261,84 € 327,30 -20%
Materiaal messing en glas
Levertijden 10/15 werkdagen
Diepte (cm) 36
Hoogte (cm) 34

Antieke messing buitenwandlamp met opaalglas

Deze buitenwandlamp combineert op perfecte wijze ambachtelijke traditie met tijdloze elegantie . De messing structuur , met antieke afwerking , geeft het geheel een warme en robuuste uitstraling, ideaal om buitenruimtes met een klassieke , rustieke of industriële chique stijl te verfraaien.

De metalen kap met zachte lijnen bevat een diffuser van opaalglas , ontworpen om een zacht, gelijkmatig licht te creëren en zo een uitnodigende en functionele sfeer te bevorderen. Een ideale oplossing voor het elegant verlichten van gevels , ingangen , veranda's en buitenpaden .

Deze wandlamp is ontworpen om bestand te zijn tegen weersinvloeden en vertegenwoordigt een hoogwaardige, in Italië vervaardigde keuze, waarbij duurzame materialen en oog voor detail samenkomen in een betrouwbaar product met een grote esthetische waarde.

Beschikbare afwerkingen:

  • Antiek koper,
  • Antiek gepolijst

Technische kenmerken

  • Elektrificatie: E27- aansluiting
  • Glas: opaal
  • Beschermingsgraad: IP44

Afmetingen

  • Totale breedte: 36 cm
  • Hoogte: 34 cm
  • Diameter van de muurrozet: Ø 11 cm
  • Diameter van de diffuser: Ø 30 cm
Let op : lamp niet inbegrepen
Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via het formulier " Informatie aanvragen" .
Producten die van belang kunnen zijn
Email Newsletter
Nieuwsbrief
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro