Made in Italy

Douchekolom Stalen paneel met regendouchekop Made in Italy - Sailor

  • Made in Italy
  • Code: SEILOR
€ 3211,86 € 4014,82 -20%
Bij aankoop van dit product krijg je
18-delige kristallen glazenset
18-delige kristallen glazenset, gemaakt in Italië - Luxuryglass25
Materiaal Staal
Levertijden chroom 7/10 werkdagen - andere afwerkingen 60 werkdagen

Douchekolom met stalen panelen en drie uitlaten met regendouchekop, hoogwaardig product Made in Italy.

Als u de badkamer inricht met deze hoogwaardige stalen douchezuil, betekent dit dat u uzelf trakteert op aangename momenten van ontspanning, ideaal om de spanning en stress die zich gedurende de dag hebben opgehoopt van u af te schudden. Dit item combineert esthetische kenmerken, zoals retro- en vintage design, met functionele kenmerken die essentieel zijn voor hoogwaardig badkamermeubilair .
Alles gecombineerd met een productie gemaakt in Italië .

Kenmerken:
  • stalen externe douchepaneelkolom
  • drie uitgangen
  • Anti-kalksteen regendouchekop van staal
  • 2 anti-kalk frontjets
  • handdouche met anti-twist PVC-slang.
Dimensies :
  • Hoogte: 1500 mm;
  • Breedte: 200 mm;
  • Diepte: 300 mm;
  • Rechthoekige douchekop: 531 x 200 mm;
  • Uitsteeksel douchekop: 531 mm;
  • Lengte doucheslang: 1500 mm.
Beschikbare afwerkingen :
  • chroom;
  • geborsteld nikkel;
  • mat wit;
  • mat zwart
Beschikbare opties :
  • coaxiale thermostatische mengkraan;
  • mechanische menger.
Verschil tussen coaxiale en mechanische thermostatische mengkraan : bij de mechanische mengkraan moet u, om de temperatuur van het geleverde water te verhogen of te verlagen, handmatig ingrijpen om de stroom warm of koud water te verhogen of te verlagen. Daarom zal één van de twee knoppen worden gebruikt om de stroom koud water te regelen, en één voor die van warm water.
Bij de thermostatische mengkraan gebeurt deze handeling automatisch, waarbij alleen de watertemperatuur wordt ingesteld. Eén knop wordt dan gebruikt om de gewenste watertemperatuur in te stellen, terwijl de andere knop wordt gebruikt om de waterstroom (min of meer overvloedig) te regelen.

Let op: Wij adviseren NOOIT agressieve schoonmaakmiddelen te gebruiken (zoals Viakal en gelijkwaardig). Het wordt aanbevolen om na elk gebruik alleen met een vochtige doek schoon te maken, eventueel met strikt neutrale zeep.
Producten die van belang kunnen zijn
Email Newsletter
Nieuwsbrief
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro