Moderne design keukenstoel met essenhouten onderstel en zitting in stof, leer of fluweel; handgemaakt in Italië.
De juiste stoel kan de
eettafel benadrukken waarop hij is geplaatst, om een ruimte van stijl en design te creëren. Het moet een functioneel element zijn, duurzaam en tegelijkertijd decoratief.
Lorenza wordt geproduceerd in Italië met een
essenhouten basis met een
afwerking van geknoopt eiken ; gestoffeerde zitting bekleed met
stof, fluweel of leer. Dankzij het veelzijdige en superfunctionele ontwerp is het geschikt voor het decoreren van elke stijl van omgeving.
Verkrijgbaar in verschillende stoelbekledingen:- V7 grafiet fluwelen stof;
- zwarte V8 fluwelen stof;
- fluwelen stof V13 touw;
- V15 nertsen fluwelen stof;
- Graphite PA7 Palma-stof;
- Palma stof PA13 touw;
- Mink PA15 Palma-stof;
- warmte-gekookt Palma PA57 weefsel;
- premium leer P401 wit;
- premium lederen P408 touw;
- premium leer P424 grafiet.
Alle
gebruikte stoffen voelen aangenaam aan en houden de kleuren in de loop van de tijd ongewijzigd.
Gebruik voor het reinigen geen alcohol of schuurmiddelen en / of bijtende producten. We raden het gebruik van neutrale producten aan.
Een artikel zijn dat
volledig in Italië is gemaakt door bekwame vakmensen; biedt
volop mogelijkheden voor maatwerk wat betreft type coating en structuur. Er is een groot aantal stoffen, leer, eco-leer en houtafwerkingen beschikbaar om uit te kiezen.
Voor persoonlijk advies en / of offertes kunt u contact met ons opnemen via het specifieke formulier "Informatie aanvragen".