Made in Italy

Handgemaakte houten wandspiegel gemaakt in Italië door Riccardo

  • Made in Italy
  • Code: RICCARDO
€ 1865,38 € 2331,73 -20%
Bij aankoop van dit product krijg je
18-delige kristallen glazenset
18-delige kristallen glazenset, gemaakt in Italië - Luxuryglass25
Materiaal gelotonhout
Maatregelen Uitwendige afmetingen: L90xP9xH90 cm;
Levertijden 3 werkweken

Handgemaakte houten wandspiegel gemaakt in Italië

Spiegel in gelotonhout , een bijzondere Afrikaanse houtsoort, met handgemaakt blad met een verfijnd en elegant design, perfect voor een chique touch in uw woonkamer.

Deze spiegel is een designjuweel dat de charme van klassieke weelde belichaamt. Het frame is vakkundig vervaardigd met een verwevenheid van krullen en bloemelementen die doen denken aan renaissancekunst, waardoor elke kamer onmiddellijk een koninklijke sfeer krijgt. Elk detail is een eerbetoon aan deskundig vakmanschap, met kleine gravures en afwerkingen die schitteren onder het licht, in het oog springen en de omgeving met een ongeëvenaarde levendigheid weerspiegelen.

Ideaal voor wie zich graag omringt met stukken die een verhaal van verfijning en smaak vertellen. Deze spiegel is een goede keuze om een vleugje pracht en licht toe te voegen. Een centraal element in de inrichting van een elegante en verfijnde woning, perfect om op te hangen in de hoofdruimte, bij de entree of in een exclusieve slaapkamer.

Met zijn schilderachtige aanwezigheid is de spiegel niet alleen een hulpmiddel om de schoonheid te weerspiegelen van degenen die ernaar kijken, maar wordt hij zelf een brandpunt van schoonheid , in staat om de omringende ruimte te verheffen en te transformeren.

Geproduceerd in Italië met materialen van uitstekende kwaliteit, maakt de decoratie van deze spiegel het tot een uniek en fascinerend element. Er zijn twee afwerkingen beschikbaar:
  • Goud;
  • Zilver;
Maak van uw woonkamer een plek vol charme en koop deze in Italië vervaardigde spiegel, een stijldetail dat het verschil kan maken.
Producten die van belang kunnen zijn
Email Newsletter
Nieuwsbrief
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro