Made in Italy

Ilaria - Transparante ovale salontafel van plexiglas, gemaakt in Italië

  • Made in Italy
  • Code: ILARIA
€ 505,82 € 674,43 -25%
Materiaal plexiglas
Levertijden 10/15 werkdagen
Lengte (cm) 99,5
Diepte (cm) 48
Hoogte (cm) 50

Salontafel van transparant plexiglas, gemaakt in Italië.

Deze salontafel is vervaardigd uit 100% transparant PMMA-plexiglas van zuiver polymeer en valt op door zijn elegante ovale vorm en een lichte, visueel aantrekkelijke structuur. Het ontwerp roept de verfijnde elegantie van het oude Rome in herinnering en herinterpreteert deze in een eigentijdse stijl door middel van strakke lijnen en een glanzend materiaal.

Perfect als salontafel in de woonkamer . Hij kan voor de bank of naast fauteuils en stoelen worden geplaatst en biedt een praktisch tafelblad zonder de ruimte visueel te overheersen. Dankzij de transparantie van het plexiglas past hij gemakkelijk bij moderne, minimalistische of juist meer verfijnde interieurs.

Het materiaal is niet-giftig, hypoallergeen, geurloos, antibacterieel en 100% recyclebaar , terwijl de helderheid en glans gegarandeerd lang meegaan. Ontworpen en vervaardigd in Italië met Italiaanse materialen , is het ideaal voor wie online op zoek is naar een elegante, transparante ovale plexiglas tafel, Made in Italy , met een verfijnd design.

Voor de dagelijkse reiniging adviseren wij een zachte microvezeldoek te gebruiken die licht bevochtigd is met water. Vermijd het gebruik van alcohol, oplosmiddelen, ammoniak, sterke ontvettingsmiddelen, schurende producten of ruwe sponzen : deze kunnen het oppervlak dof maken, krassen veroorzaken of beschadigen.

Maatregelen:

  • L 99,5 x D 48 x H 50 cm

Neem voor meer informatie of een offerte contact met ons op via het formulier "Informatie aanvragen" .

Producten die van belang kunnen zijn
Email Newsletter
Nieuwsbrief
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro