Made in Italy

Uitschuifbare klaptafel van metaal en melamine Made in Italy - Meluso

  • Made in Italy
  • Code: MELUSO2
€ 2196,25 € 2745,31 -20%
Bij aankoop van dit product krijg je
18-delige kristallen glazenset
18-delige kristallen glazenset, gemaakt in Italië - Luxuryglass25
Levertijden 14/20 werkdagen
Plat materiaal opvouwbare melamine
Basismateriaal metaal

Uitschuifbare eettafel in melamine en metaal Made in Italy

Uitschuifbare woonkamertafel gemaakt met blad en verlengstukken in opvouwbare melamine (55 mm dik) vanguard walnoot register poriënafwerking en onderstel in mat zwart gelakt metaal, volledig gemaakt in Italië.

Deze uitschuifbare tafel belichaamt het meesterschap van modern vakmanschap. Het melamineblad is rijk en warm, de natuurlijke aderen vormen een fascinerend landschap van tinten en texturen die elk stuk uniek maken. De robuuste uitstraling van het hout contrasteert met het slanke en gedefinieerde silhouet van de basis en biedt een ontmoetingspunt tussen natuurlijkheid en industrieel design.

De poten, van zwart metaal in de vorm van een omgekeerde A, vallen op door hun geometrische structuur en matte afwerking, een voorbeeld van hoe functionaliteit en stijl harmonieus kunnen samensmelten. Dankzij het ontwerp kan de tafel eenvoudig worden verlengd, waardoor hij zowel geschikt is voor dagelijks gebruik als voor speciale gelegenheden.

Ontworpen voor de verfijnde smaak van degenen die kwaliteit prefereren en Made in Italy , voegt deze tafel een vleugje elegantie toe aan elke omgeving.

Beschikbare maten:

  • lengte 160/250 cm x diepte 90 cm x hoogte 75 cm - 2 centrale verlengstukken van 45 cm
  • lengte 180/270 cm x diepte 90 cm x hoogte 75 cm - 2 centrale verlengstukken van 45 cm
  • lengte 200/290 cm x diepte 99 cm x hoogte 75 cm - 2 centrale verlengstukken van 45 cm
Let op: er zijn andere afwerkingen voor blad en structuur beschikbaar.
Neem contact met ons op voor meer informatie of voor een offerte via het formulier " Informatie aanvragen ".
Producten die van belang kunnen zijn
Email Newsletter
Nieuwsbrief
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro