Made in Italy

Woonkamer fauteuil in glas en zitting in wit leer luxe design - Tecna

  • Made in Italy
  • Code: TECNA
€ 5952,41 € 7440,51 -20%
Bij aankoop van dit product krijg je
18-delige kristallen glazenset
18-delige kristallen glazenset, gemaakt in Italië - Luxuryglass25
Levertijden 30 werkdagen
Basismateriaal glas
Zitmateriaal huid
Lengte (cm) 72
Diepte (cm) 90
Hoogte (cm) 76

Glazen fauteuil met verstelbare zitting in wit leer, prima item maar de in Italië.

Deze fauteuil heeft een werkelijk innovatief en uiterst eigentijds design.
De structuur bestaat in feite uit twee platen van gehard glas met twee openingen die comfortabele en praktische armleuningen worden.

De zitting is gemaakt van wit leer en is verstelbaar voor maximaal comfort.
Het is een meubel dat in staat is om chique en stijlvolle sferen te creëren, ideaal voor designliefhebbers.

Glas is een elegant materiaal dat de hoofdrolspeler van het milieu zal worden, in een combinatie van de Italiaanse ambachtelijke traditie en moderne en hedendaagse innovatie.
Het vertegenwoordigt een van de meest nobele en oude materialen, omdat het in staat is zijn perfectie in de loop van de tijd onveranderd te behouden, maar ook ecologisch en fascinerend is.

Let op:
de zitting is ook verkrijgbaar in de zwart lederen variant. Neem contact met ons op voor een offerte door het formulier in te vullen.
Producten die van belang kunnen zijn
Email Newsletter
Nieuwsbrief
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro