Made in Italy

Antiek stalen ophangingsdiameter 450 mm - Materia Aldo Bernardi

  • Made in Italy
  • Code: MATERIA4
€ 586,16
Materiaal antiek staal
Levertijden 14 werkdagen
Gewicht Product 4500 gr
Socket en power type E27 Vermogen 70 W
Beschermingsindex (IP) 20
Mate van bescherming ik
Lamp meet Diffusor: L 450 x P 450 x H 230 mm
Afmetingen van de rozet Diameter 115 x H 95 mm

Moderne design hanglamp in verouderd staal en gemaakt in Italië, Materia door Aldo Bernardi.

Het kiezen van het juiste lichtpunt is erg belangrijk, omdat het een element is dat een revolutie teweeg kan brengen in het uiterlijk van de kamer, of het nu in de woonkamer, de keuken of het kantoor is. Kiezen voor made in Italy-lampen die zijn gemaakt na een zorgvuldige studie van details, is de ideale oplossing voor een designhuis.

Materia is gemaakt van verouderd staal , gekenmerkt door een minimaal en essentieel ontwerp, maar tegelijkertijd verfijnd.
De maximale hoogte is 1500 mm. Het kan worden gebruikt om zowel huishoudelijke als contractomgevingen in te richten, zoals hotels, restaurants en bars.
De lichtgevende composities die worden gecreëerd door verschillende soorten lampen uit de Materia-lijn te combineren, vormen een inrichtingsoplossing met een groot effect.

Voor advies en/of offertes kunt u contact met ons opnemen via het formulier "Informatie aanvragen".
Producten die van belang kunnen zijn
Email Newsletter
Nieuwsbrief
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 telefoonlijnen)
  • Maandag t / m vrijdag 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.nl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • De getoonde prijzen zijn inclusief BTW