Made in Italy

Radiator Chrome Handdoekverwarmer in staal Hydraulisch ontwerp 483 W - Pavone

  • Made in Italy
  • Code: PAVONE20
€ 3081,73 € 3852,16 -20%
Bij aankoop van dit product krijg je
18-delige kristallen glazenset
18-delige kristallen glazenset, gemaakt in Italië - Luxuryglass25
Materiaal koolstofstaal
Maatregelen H 1406 x L 510 x Inter.50 mm x Opbrengst w(Δt50*) 483
Levertijden 4 weken

Design hydraulische handdoekverwarmer voor aan de muur in verchroomd staal, gemaakt in Italië.

Deze handdoekverwarmingsradiator heeft een chromen ontwerp met verticale buizen met een diameter van 35 mm en horizontale ronde buizen met een diameter van 25 mm. Zijn moderne en bijzondere vorm maakt het omkeerbaar en ideaal voor het inrichten van de meest recente badkamers, waardoor het een vleugje originaliteit krijgt.
Het is een koolstofstalen radiator geschikt voor hedendaagse omgevingen, volledig gemaakt in Italië , de waarde van de radiator wordt bepaald door waarden als totale kwaliteit, service van het hoogste niveau, onderzoek naar een altijd innovatief maar functioneel ontwerp en respect voor het milieu. niet alleen bij het ontwikkelen van producten met een lage milieu-impact, maar ook in de productiefase.

Dimensies *:
  • H 1406 x L 510 x Inter. 50 mm x Uitgang w (Δt50 *) 483; Opbrengst w (At30 *) 247; Opbrengst w (At26 *) 208
Het product onderscheidt zich door zijn lage thermische inertie en door zijn capaciteit voor hoge stralingswarmte , en garandeert ook een zekere flexibiliteit bij het beheren van het gewenste klimaat.
Bovendien gaat de geleidelijke afgifte van warmte door wanneer het systeem wordt uitgeschakeld, wat zorgt voor een klimaat van welzijn en het langdurig op temperatuur houden van de temperatuur.
Naast de formaten die u in het vervolgkeuzemenu kunt selecteren, zijn er ook andere formaten beschikbaar. Neem contact met ons op voor een offerte.

NB: De kleppen en de houder zijn uitgesloten, om ze te ontvangen, schrijft u ons in het formulier "Informatie opvragen".
Producten die van belang kunnen zijn
Email Newsletter
Nieuwsbrief
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro