Made in Italy

Radiator met hydraulisch systeem in Italiaans marmerpoeder - Terraa

  • Made in Italy
  • Eco Design
  • Code: TERRAA
€ 1113,99 € 1392,49 -20%
Bij aankoop van dit product krijg je
18-delige kristallen glazenset
18-delige kristallen glazenset, gemaakt in Italië - Luxuryglass25
Materiaal Marmerstof
Levertijden 4 werkweken

Radiator met hydraulisch systeem in marmerpoeder Made in Italy.

Deze hydraulische radiator gemaakt van marmerstof met bas-reliëfeffect accentueert het onregelmatige oppervlak van de steen en beschikt over een volledig Made in Italy- productie die design, functionaliteit en technologie combineert, waardoor een ervaring van gastvrij welzijn wordt bevorderd.
De unie tussen vakmanschap en duurzame technologie geeft leven aan een exclusief en nauwgezet productieproces, waarbij het doel wordt nagestreefd om een efficiënt, ecologisch en reactief product te creëren als het gaat om veranderingen in de omgevingstemperatuur.

Dit product is in feite ontstaan uit gepatenteerde systemen die zich toeleggen op duurzame verwerking, waarbij sterk rekening wordt gehouden met de impact op het milieu. Marmerpoeders zijn het natuurlijke resultaat van het snijden van marmer en worden geagglomereerd door een behandeling op voornamelijk waterbasis en laten ze een paar dagen rusten om de vochtigheid volledig te elimineren. Vervolgens wordt een beschermende verf aangebracht met duurzame en recyclebare waterige producten, waardoor het gebruik van een minimale hoeveelheid energie wordt gegarandeerd.

Deze designradiator is voorzien van een verwarmingssysteem dat warmte afgeeft door middel van straling , waardoor deze gelijkmatig en emissievrij door elke ruimte van het huis wordt verdeeld. Dit proces zorgt voor een comfortabele en gecontroleerde omgevingstemperatuur die bijzonder schone lucht garandeert zonder dat er stof opwaait.

Dit meubelstuk is verkrijgbaar in 6 verschillende maten en is geschikt om de stijl van elke omgeving aan te vullen met design en functionaliteit. Het garandeert een sterke weerstand, montagegemak en flexibiliteit bij de inrichting, aangezien het verkrijgbaar is in verticale en horizontale versies, met 3 soorten technologie ertussen. elektrisch, hydronisch en hybride en een breed scala aan verschillende kleurencombinaties.

Beschikbare maten:
  • H.1110 x L.300 x Inter.50 x Sp.65 mm x Opbrengst w 300;
  • H.1800 x L.300 x Inter.50 x Sp.65 mm x Opbrengst w 480;
  • H.1100 x L.550 x Inter.50 x Sp.65 mm x Opbrengst w 720;
  • H.1500 x L.550 x Inter.50 x Sp.65 mm x Opbrengst w 900;
  • H.1800 x L.550 x Inter.50 x Sp.65 mm x Opbrengst w 1200;
  • H.860 x L.550 x Inter.50 x Sp.65 mm x Opbrengst w 480.
Beschikbare afwerkingen :
  • wit RAL 9016;
  • volledig geel;
  • roos;
  • antiek roze;
  • grijsbeige RAL 7006;
  • bronzen;
  • goud;
  • antracietgrijs RAL 7016.
Let op: de radiator is ontworpen voor verticale of horizontale montage, geef bij bestelling de gekozen montage op.
De radiator is verkrijgbaar in een groot aantal mogelijke kleurcombinaties.
Ventielen en accessoires uitgesloten, op aanvraag leverbaar.
Neem contact met ons op voor meer informatie of voor een offerte via het formulier " Informatie aanvragen ".
Producten die van belang kunnen zijn
Email Newsletter
Nieuwsbrief
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro