Natuurlijke teakhouten tuinligstoel met verwijderbaar dienblad.
Outdoor ligstoel gemaakt van
natuurlijk teakhout. Het is uitgerust met discrete en comfortabele
wielen die
beweging vergemakkelijken . Het heeft een
verstelbare rugleuning in verschillende posities , om de helling aan te passen aan de
verschillende comfortbehoeften ; verder heeft het een
verwijderbaar dienblad , perfect om uw cocktail zonder zorgen te plaatsen.
De
wieg behoort tot een altijd
aanwezige collectie
in fijn
onbehandeld teakhout .
Robuust en
functioneel, geschikt voor het inrichten van veranda's, terrassen en tuinen van elke stijl.
Het
teak hout dat gebruikt wordt is van
Indonesische oorsprong , afkomstig uit
gecontroleerde en duurzaam gekapte bossen (INDONESIAN LEGAL WOOD). Het is een uiterst
duurzaam, stabiel materiaal,
bestand tegen atmosferische invloeden, schimmels, parasieten en insecten. Het bevat een hoog gehalte aan
natuurlijke oliën die het resistent maken en
de absorptie van vochtigheid beperken.
De producten in deze collectie zijn handgeweven met uitsluitend natuurlijke vezels en materialen, die, vanwege hun intrinsieke kenmerken, onregelmatigheden, onvolkomenheden en kleurverschillen kunnen vertonen (omstandigheden die zelfs enige tijd na aankoop kunnen verschijnen). Om ervoor te zorgen dat het product langer meegaat, raden we aan lange blootstelling aan zonlicht, regen, vochtigheid en hoge temperatuurschommelingen te vermijden (factoren die de vezel kunnen verzwakken, onderhevig kunnen maken aan breuk en schimmelvorming kunnen bevorderen). Als het product wordt blootgesteld aan een bijzonder hoge luchtvochtigheid, raden we aan om een snelle en volledige droging te bevorderen en direct zonlicht te vermijden. Beschikbare maten : L 208 x D 65 x H 35.
Optioneel:- met wit stoffen buitenkussen
- zonder kussen
Onderhoud :
Het
verschijnen van olie op het oppervlak van teakhouten meubelen is een natuurlijk proces; de olie kan de eerste maanden loslaten, in meer of mindere mate afhankelijk van de omgeving waarin de meubelen staan. We raden daarom af om nieuwe teakhouten meubelen buiten te zetten in de aanwezigheid van
poreuze stenen vloeren, ten minste totdat het proces van het verschijnen van de olie op het oppervlak is afgenomen.
Bovendien is teakhout, dat van nature olieachtig is,
niet geschikt om te verven; elke afwerking die wordt aangebracht zal niet goed hechten aan het oppervlak en zal na verloop van tijd beginnen te bederven.
We raden ook
af om
houtolie te gebruiken: dit biedt geen verdere bescherming, sterker nog, een teveel aan olie kan leiden tot de vorming van
schimmel op de oppervlaktelagen, wat resulteert in donkergekleurde
vlekken die vervolgens alleen met agressief schuren kunnen worden verwijderd.
NB : volledige kussens kunnen op verzoek worden gekocht in verschillende afwerkingen en stoffen.
Neem contact met ons op voor meer informatie of om een persoonlijke offerte aan te vragen door het
"Informatie aanvragen" formulier in te vullen.