Made in Italy

Schoenenkast met 3 deuren in gewelfd glanzend wit gelakt hout - Sabine

  • Made in Italy
  • Code: SABINE3
€ 392,75 € 490,94 -20%
Materiaal Melamine dikte 16 mm
Kleur Glanzend wit gelakt
Levertijden 7-10 werkdagen
Lengte (cm) 71
Diepte (cm) 26,6
Hoogte (cm) 121.5

Witte moderne kolom schoenenkast in gebogen design hout met 3 deuren, gemaakt in Italië.

De kolom schoenenkast kenmerkt zich door zijn boogvormige vormgeving met zachte en gebogen lijnen, met een aantrekkelijk en interessant uiterlijk.
Voor plaatsing in de gang of in de entree trekken de glanzende voordeuren de aandacht en creëren een chique en elegant effect.

Gemaakt van stevig en resistent melamine duurzaam hout geverfd in glanzend wit met ecologische kleuren, het is verkrijgbaar in twee verschillende hoogtes met 3 klepdeuren met een dubbel compartiment aan de binnenkant voor maximale functionaliteit .

Het is een meubel dat je in staat stelt om orde te bewaren en ruimte te besparen, gemakkelijk schoon te maken en met een tijdloze stijl.
Als het product gedemonteerd aankomt, raadpleegt u de montage-instructies door deze te downloaden van de juiste sectie "Documenten".

Technische kenmerken:
  • Externe kleur: glanzend wit
  • Interne kleur: wit
  • Vouwdeur
  • Tot max schoenmaat 43 EU
  • FSC-certificering, die een beschermd en milieuvriendelijk bosbeheer garandeert, volgens duurzame sociale, economische en ecologische normen
  • Reinig de deuren met een zachte, pluisvrije doek (leer aanbevolen). Gebruik voor oppervlakken een licht vochtige doek
  • Italiaans design
Producten die van belang kunnen zijn
Email Newsletter
Nieuwsbrief
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro