Made in Italy

Console voor entree of woonkamer in plexiglas Made in Italy - Edenne

  • Made in Italy
  • Code: EDENNE
€ 397,71
Materiaal plexiglas
Levertijden 7/10 werkdagen
Lengte (cm) 100
Diepte (cm) 33
Hoogte (cm) 75

Console voor entree of woonkamer in plexiglas Made in Italy.

Console voor entree of woonkamer volledig gemaakt in Italië in transparant plexiglas met veelkleurige decoraties . Geplaatst bij de ingang van het huis, in de woonkamer of in de slaapkamer, creëert het een gastvrije, eigentijdse en verfijnde sfeer door een vleugje modern design en een eenvoudige en veelzijdige esthetiek .

De helderheid en schittering van het acrylkristal , dat constant en onveranderd blijft in de loop van de tijd, zijn de kenmerken die de waarde vormen, samen met het feit dat het wordt gesneden en gevormd met een laser en met de hand wordt gevouwen , waardoor het een etherisch en multifunctioneel designstuk wordt .

Technische kenmerken van plexiglas:
  • niet giftig,
  • hypoallergeen,
  • geurloos,
  • antibacterieel,
  • 100% recyclebaar.
  • dikte 10mm
NB : de console kan ook worden aangevraagd in de transparante versie zonder versieringen.
Neem contact met ons op voor meer informatie of voor een offerte via het daarvoor bestemde formulier " Informatie aanvragen ".
Producten die van belang kunnen zijn
Email Newsletter
Nieuwsbrief